Dyskografia

aniap

„Pragnienia” to poetycka podróż po zakamarkach ludzkiej wrażliwości – zapis podróży po meandrach kobiecości, która staje się uniwersalną opowieścią o człowieku.

Debiutancki krążek Anny Przybył to wzruszająca, zrealizowana z rozmachem historia o chwilach euforii i osamotnienia, następującym po sobie spełnieniu i odrzuceniu, to narracja o miłości, przyjaźni i związkach z bliskimi, opowiedziana poetycko. Intymna, dojrzała aranżacyjnie i pełna niedopowiedzeń płyta nie daje gotowych odpowiedzi, lecz skłania do refleksji i poszukiwania wartości.

Autorami muzyki na tej płycie są Vlasta Traczyk, Anna Przybył i Grzegorz Seweryn

Poza autorskimi tekstami Anny Przybył na płycie usłyszymy również interpretacje wierszy m.in. Haliny Poświatowskiej i ks. Jana Twardowskiego. Utwory powstały w Studiu S4 Polskiego Radia pod okiem niezastąpionego, wielokrotnie nagradzanego za swoją pracę realizatora dźwięku, Leszka Kamińskiego

 

nowa_plyta
Kompozycje przedstawione na płycie to historia dziesięcioletniej współpracy i przyjażni pomiędzy kompozytorką Vlastą Traczyk i śpiewaczką Tatianą Trojanowską. Są wśród nich lekkie jazzujące nastroje, poważne operowe brzmienia, liryka rosyjska i polska, zaduma nad miłością, wiarą, historią oraz utwory inspirowane muzyką Fryderyka Chopina.Calą tą różnorodność nałożoną na słowiańską wrażliwość spotkają Państwo na debiutańskiej płycie dwóch artystek.
Realizacja nagrania: Krzysztof Zielonka, Tomasz Gajewski- Studio Nagrań Melodia

16403448_10208257756143167_6387161377503982288_o
„MelluSya” to współczesne brzmienie poetyckich tekstów, tworzone przez grupę pięciu muzyków, których połączyła miłość do subtelnego piękna. Wysublimowane melodie oprawione są w lekko jazzową harmonię i miękką formę. Muzyka zespołu uwodzi brzmieniem niczym łyk aromatycznej gorącej czekolady. Raz posmakowana uzależnia i nieustannie kusi…” Juliusz Erazm Bolek

Realizacja nagrania epki: Krzysztof Zielonka, Tomasz Gajewski- Studio Nagrań Melodia